.

.

New
GEDORE - 1592912 ВОЛ 355-0700 Криви Adze 70 мм

GEDORE - 1592912 ВОЛ 355-0700 Криви Adze 70 мм

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

GEDORE ВОЛ 355-0700 Криви adze 70 mm.GEDORE се залага за една универзална, сеопфатна понуда на high-end алатки, специјални алатки.На GEDORE квалитет ветување е врз основа на 100 години од фалсификување надлежност.Најблиску се обрнува внимание на секој детал на секоја поединечна GEDORE алатка : квалификуван персонал, интелигентни изградба, прва класа материјали и современи методи на производство.Земја на потекло : Германија.GEDORE ВОЛ 355-0700 Криви adze 70 mm From мал 'Bergische' се гради на меѓународно успешна компанија : на овој ден, со највисок квалитет, во согласност со клиентите близина и интелигентни корпоративните одлуки имаат облик GEDORE е приказна.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат