.

.

New
XCJ Отоманската Складирање Кутија Стол Седиште Footstool Дома Спалната соба Мебел Cuboid Простор за Заштеда на Голем Капацитет за Складирање Чување Отоманската Клупата (Бо

XCJ Отоманската Складирање Кутија Стол Седиште Footstool Дома Спалната соба Мебел Cuboid Простор за Заштеда

DEN 1007.76

Количина на стоки
Достапно

Голема мекост, мека и удобна, лесна да се грижи, сува по бришејќи, трајна како нови.Мека и носат-отпорни, отпорни, навремено-отпорни, со висока цврстина и еластичност. ~Убава краток стил и привлечни бои, нашата османлиите ќе одговара и за вашите најчесто различни стилови на мебел и декорација. ~Едноставен, но елегантен дизајн го прават погоден за насекаде во вашиот дом. ~ Можете да го ставите во вашата спална соба, дневна соба, ходникот или нови простории да организира книги, облека, ќебиња, обувки, играчки и многу други дребулии.Мултифункционален складирање на изметот, медицина кутија, играчки, книги, чевли промена столче, sundries High-квалитетни материјали, трајни и валкани, навистина носат-отпорни, подолг сервисен живот, силни перформанси водоотпорен, лесен за чистење, лесно да се грижи for Welcome да Дом на Чување Stools Material:Сомот、 metal Color:Сива , Светло жолта , Светло сина , Off-бела , Розова , Овошје со зелена боја , Sapphire blue Size : 60x45x45cm , 80x45x45cm , 100x45x45cm , 120x45x45cm Style : Модерна simplicity Assembly : Нема собрание required Package Вклучуваат : 1*Чување stool Classic боја за вашиот избор за да се вклопуваат во со остатокот од вашата room Multi-функционални - може да се користи како pouffe столче, footstool, отоманската, деца столче, молзење столче, троседот чај столче, складирање градите или играчка box Note : Овој производ се мери со рака и може да има грешка на 1-3cm, која е базирана на вистински производ.Поради екранот и осветлувањето конфигурација на бои може да биде малку потемна или посветла.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат