.

.

New
WINSHEN 4-Светло Црна Farmhouse Правоаголник Лустерот трпезарија Светлина Тела, 30.4-Инчи Должина Современите Кујнски Остров Pendant Осветлување со Seeded Стакло Lampshades

WINSHEN 4-Светло Црна Farmhouse Правоаголник Лустерот трпезарија Светлина Тела, 30.4-Инчи Должина Современите

DEN 4559.76

Количина на стоки
Достапно

1 - [ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН] - Карактеристики уредни и вечен геометриски облик и seeded стакло lampshades, оваа светлина тела совршено нудат модерна & елегантен стил.Одлично за било какви кујнски остров, трпезарија, дневна соба. 2 - [ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] - кујната островот доаѓа со висок квалитет на мат црна метал светилка тело и seeded стакло lampshades, не е лесно да ' рѓа и згаснат, силна отпорност на корозија, трајни и лесни да се чистат. 3 - [E26 СИЈАЛИЦА БАЗА] - Овој pendant светлина е компатибилен со било E26 база LED сијалица, CFL, Халоген, Блескаво, Заштеда на Енергија Сијалица, и погодна за затемнување & non-затемнување крушка, Max 60 W. (Забелешка : Светилки не се вклучени). 4 - [ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА] - Со прилагодливи прачки, може да се прилагоди на висината како што треба.И сите монтажа хардвер и настава за брза и лесна инсталација.Не вклучувајте или кабелот на светлината, само се поврзете со резервираната жица директно. 5 - [ИСКРЕНА СЛУЖБА] - Било дополнителна помош со индустриски лустерот, или стакло скршена сенка, можете да кликнете на "WINSHEN ДОМА", и потоа кликнете на копчето "постави прашање" да контактирате со нас, ние ќе им обезбеди на стакло замена и да ги реши сите проблеми.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат