.

.

New
Отпор Бендови Вежба Бенд Отпор Бенд Одговараат, Фитнес Еластична Бенд, Домашна Фитнес Опрема, Врата Сидро, Ракување, Глуждот Рака

Отпор Бендови Вежба Бенд Отпор Бенд Одговараат, Фитнес Еластична Бенд, Домашна Фитнес Опрема, Врата Сидро,

DEN 1239.60

Количина на стоки
Достапно

[Повеќе отпор options] Отпор цевка 5 отпор бендови од различни бои, кои претставуваат различни отпор нивоа, црвена 10 фунти, жолта 15 фунти, виолетова 20 килограми, зелена 25 килограми, црна 30 фунти, 2 рачки, 1 вратата сидро, 2 глуждот ремени, 1 фитнес атлас, и 1 складирање торба.Отпорот бендови може да се користи сам или заедно да се вежба до 100 фунти за да ги задоволат вашите потреби во различни фази на вежбање. [Високо-квалитетни отпор бендови] Отпор Бендови Поставени се изработени од природен латекс материјал, еколошки, издржливи, флексибилни, анти-кршење, и не-деформација. [Висок квалитет на вратата подлога, рачки и метални прстени] TPR пена вратата подлога, пена висока еластичност, носат-отпорни, и не се лизга, заштита на вратата рамка од оштетување, пена рачки, меки и удобни, не се лизга и пот-абсорбента, може подобро да ја заштитите вашата раце, Челик метален прстен да се засили тензијата на челик прстен и да се подобри безбедноста. 【Со полно Тело, Вежби】Тоа е многу погоден за вас да се направи нога обука, biceps обука, назад, рамо, рака мускулите обука и сила за обука. [Соодветно место] На лесен-за-носат складирање појас може да пакет на отпор на бендот, така што ќе можат да го остварат слободно без разлика дали тоа е во затворена просторија, на отворено или во фитнес сала.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат