.

.

New
ZCM Мултифункционален Вежба Бендови 4 Цевки Латекс Нога Еластична се Повлече Јаже Мускулите Проширувач Фитнес Тренингот Педалата за Спортска Опрема Отпор Ремени(Бо

ZCM Мултифункционален Вежба Бендови 4 Цевки Латекс Нога Еластична се Повлече Јаже Мускулите Проширувач Фитнес

DEN 1231.68

Количина на стоки
Достапно

*Повлечете Јаже ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : природен латекс подножјето на возилото, висока затегнувачка цврстина, безбедно и издржливи.заштита на животната средина пена памук се справи, не-токсични без стимулација, доаѓаат со добра триење отпорноста и се лизга превенција. *ПРИДОБИВКИ : Фирми, градите и рацете.Стегната колковите и бутовите.Идеален за тонирање зајакнување на стомакот, половината и на нозете, грбот, колковите, бутовите и работи на стомакот во исто време.Зголемување на опсегот на движење се протега. *ПОДОБРУВАЊЕ на СИЛА : Обидете се да согорувате масти и да се изгради вашиот совршен плажа телото, може да се користи за да се применат грбот, стомакот, градите и ногата вежби, крстот fitters водечките повлече-up, мускулите и прозорци, физикална терапија, која се протега, сила за обука, ја Подобрува истегнување и флексибилност. *ОДГОВАРА на СИТЕ СПОРТОВИ : исто Така, се корисни кога ќе се прави јога, Пилатес, загрева до пред спорт, srength обука, подобрување на сите аспекти на здравјето треба да се опорави или да се зголеми силата во мускулите. *ЛЕСНО да го НОСАТ : Можете лесно пак ги во вашиот фитнес торба за вежбање било каде, како што е дом, канцеларија, хотел, сала, итн.И тоа е важен јога, Пилатес,фитнес вежби алатка за мажите и жените.Тоа ќе стане популарен и модерен подарок за вашето семејство и пријатели.Опис на производот:Опис : педалата која е анти-пропадна и удобно.Дебела храбар природен латекс цевка, висока затегнувачка цврстина, десетици илјади пати од страна на затегнувачка тестирање, безбедно, трајни, не е лесно да се скрши.Лесно и безбедно тон и заострување на вашиот половината, нога и рака, за релаксирање на вашето рамо.Карактеристики : Рамниште рамно на фиксна подложка за нозе, држи се справи.Со цевка тоа е флексибилен не седат прозорци.Тоа може да се консумираат два пати калории од обично седат прозорци.Рамо Вежба : Стои мирно и основа на подложка за нозе, се држи за рачка цврсто се повлече нагоре и надолу.Препорака 15 пати секоја, се повторува 2-3 група.Тоа може да се спречи scapulohumeral periarthritis, зголемување на флексибилноста на рамо.Рака Вежби : Siting на стол и основа на подложка за нозе, да ги задржи во 90 агол, се повлече околу цевка.Палмите се одржи на pullimplement може да се вежби на арм е внатре во мускулите.Нога Вежба : Лежејќи на јога мат, се држи за рачка и основа на подложка за нозе.Нозете свиткани во 90 агол и сила напред.Препорака 15 пати секој.Тоа може ефективно вежбање и силата на половината и бутните мускули.Квалитетот е на прво со најдобра услуга.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Купи со доверба.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат