.

.

New
ZXFF Фитнес Тренинг Цевка Јога Column-Сила за Обука Цевка Оптоварување Фитнес Гума Кофа Приватни Обука Салата Комерцијални Фитнес Опрема 8KG

ZXFF Фитнес Тренинг Цевка Јога Column-Сила за Обука Цевка Оптоварување Фитнес Гума Кофа Приватни Обука Салата

DEN 2215.20

Количина на стоки
Достапно

✈Одличен материјал : Нашата Обука Цевка еколошки TPR материјал е да се носат-отпорни, нема мирис, што е повеќе флексибилен и да се чувствува удобно.Тоа се користи за целото тело core сила за обука за подобрување на координацијата способност, обрнувајќи особено внимание на експлозивна моќ и апсолутна сила. ✈ Мулти-функција : обука цевка, тоа е интегриран тело на тегови, barbells, kettlebells, биланс топки и други фитнес опрема.Тоа може да се користи во разни спортови за да се задоволат потребите на спортисти на сите нивоа. ✈Супер тешки оптоварување : обука цевка има повеќе концентрирани оптоварување дистрибуција, која е многу погодна за обука на рамо и грбните мускули.На долго и на северниот пол е многу погодна за тешки товари и е наменета за интензивна сила за обука и интензивна сила за обука. ✈Уникатен мулти-опција зафат : една рака и две раце зафат дизајн, сила за обука цевка се справи со усвојува агол од 45° степени дизајн, што ќе ви овозможи да уживате во вашиот тренингот удобно и удобно.Исто како и дизајн на водовод, тоа е лесно да се носат. ✈Применливи сценарија : стилски и компактен дизајн на носечките спортски гума кофа е многу погодна за домашни и салата употреба.Погоден за мажите и жените, и ги задоволуваат потребите на спортисти на сите нивоа.Да обезбеди ефикасна целото тело вежба.Тоа е исклучителна роденденски подарок за фитнес професионалци.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат