.

.

New
EODNSOFN 3 Четки Круг Верверица Коса Акварел Бои Четки Поставите рачно изработени PaintBrush за Уметничко Сликарство Gouache Мијат/Четка Акрилик

EODNSOFN 3 Четки Круг Верверица Коса Акварел Бои Четки Поставите рачно изработени PaintBrush за Уметничко Сликарство

DEN 9831.12

Количина на стоки
Достапно

Верверица коса е од највисок квалитет и има голем волумен на вода која го прави одличен за четка и мие техники.Одличен за акварели, gouache, илустрација, анимација, и рендерирање.Великодушно големина и рака во облик на, својата единствена точка овозможува целосна удари низ хартија.Погоден за студенти, аматерски и уметници.Лесно да се чисти и одржува обликот добро.Верверица коса е од највисок квалитет и има голем волумен на вода која го прави одличен за четка и мие техники.Одличен за акварели, gouache, илустрација, анимација, и рендерирање.Великодушно големина и рака во облик на, својата единствена точка овозможува целосна удари низ хартија.Погоден за студенти, аматерски и artists Easy за чистење и одржување на обликот well Specification : Големина : 7.68 инчен Тип : brush Soluble Или Не : Paint Handle Материјал : Wood Package Вклучуваат : 1*Сликарство materials If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Совршен украс за домот декорација, трпезариска маса или подарок за блиски.

Карактеристики на стоката

Size:
7.68 inch
Type:
brush
Soluble Or Not:
Paint
Handle Material:
Wood
Package Include:
1*Painting materials :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
A perfect ornament for home decoration, dining table or a gift to the loved ones. :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат