.

.

New
Боја на Палети, Алуминиум Акварел Плоча Бојата Послужавник за Акварели, Gouache, Акрил и Масло Боја за Уметник Студент(#01)

Боја на Палети, Алуминиум Акварел Плоча Бојата Послужавник за Акварели, Gouache, Акрил и Масло Боја за Уметник

DEN 125.28

Количина на стоки
Достапно

★ Материјал : Ова боја лента е направен од висок квалитет на алуминиум кој не е лесно да се деформира, издржливи во употреба. ★ Апликација : Ова боја лента е одлична за одржување на акварели, gouache, акрил и масло, боја, за мешање на бои, одделување на мали делови и повеќе. ★ 3 Изборен Видови : #01 правоаголник, 6-дупки, 13cm/5.1 во; #02 круг, 10-дупки, 17cm/6.7 во; #03 круг, 6-дупки, 13cm/5.1 во. ★ Уметност Набавка : совршен сликарство додаток за двете аматерски и професионални, одлично за уметниците или студенти. ★ Одличен Подарок : Ова боја лента е одличен избор за подарок на вашите деца или семејството да се наслика или нерешено дома или на училиште.Спецификација : Материјал : Алуминиум Форма дупка количество size : #01 правоаголник 6-дупки 13cm/5.1 во; #02 круг 10-дупки 17cm/6.7 во; #03 круг 6-дупки 13cm/5.1 во (Изборен) Пакет Листа : 1 x Палета.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат