.

.

New
IBA Indianbeautifulart Портокал Делфин,Балон & Планети Галакси Печатени Лента Трим 9 Метри Кадифени Ткаенини Laces за Занаети Шиење Додатоци 4 Инчи

IBA Indianbeautifulart Портокал Делфин,Балон & Планети Галакси Печатени Лента Трим 9 Метри Кадифени Ткаенини

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

✅ Убава Темна Праска боја печатени лента границата на вратите. ✅ Продажба За : 9 Двор Боја : Темно Праска Ширина : 4 Инчи. ✅ Материјал : Кадифе. ✅ P. S. боја на објектот може да биде малку потемна или посветла од сликата покажана, поради различни компјутер поставувања. ✅ За повеќе Скратува и Други Прибор за Шиење Предмети Кликнете на "IBA Indianbeautifulart". ✅ Чипка Ткаенина Dressmaking Сомот Скриј Лента Печатени Шиење Чипка 9 Метри Ткаенина Laces За Занаети Печатени Сомот Тапацир Ткаенина За Шиење Гранична Лента Скратува 9 Метри. ✤ Висок квалитет дигитално печатени Сомот лента средување дизајниран од страна на IBA Indianbeautifulart.Доаѓа во 9 метри се тркалаат по квантитет цел.Овие се совршени за вашата шиење проекти како Quilting, Дома Décor или било какви други Занаети Проект.Како Ренесанса Костими, Танц Носии, Tapestry, Светилка Нијанси, Драпериите и многу повеќе начини да ги користат овие.Рабовите на панделки се уредно hemmed. ✤ Убава, Уникатен сомот печатени Лента за да го разубават вашиот шиење проекти, Quilting, Дома Décor или било какви други Занаети Проект.Одлично за Ренесансата Костими, Танц Носии, Tapestry, Светилка Нијанси, Драпериите и многу повеќе начини да ги користат овие. ✤ Сомот Направени печатени лента средување дизајниран од страна на IBA Indianbeautifulart ✤ Пакет Вклучува : 9 Метри лента по квантитет цел.✤ Лента Ширина : 4 Инчи Главната Боја : Портокал ✤ Квалитет : со Висок квалитет дигитално печатени со уредно hemmed рабови.✤ Ние нудиме 2 Различни Ширина Опции за продажба.Можете да изберете саканата Ширина опција од дадените опции, опции додека поставување на својата цел.✤ 3 Инчи (Приближно).✤ 4 Инчи (Приближно).

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат