.

.

New
BLUEMINT 10/15/25мм 5yards Печатени Снегулка Памук Лента рачно изработени Памук, Чипка Лента за Божиќ Декорација DIY Шиење Ткаенина

BLUEMINT 10/15/25мм 5yards Печатени Снегулка Памук Лента рачно изработени Памук, Чипка Лента за Божиќ Декорација

DEN 2282.40

Количина на стоки
Достапно

МАТЕРИЈАЛ : Изработени од памук и spandex, супер мек и еластичен чипка, многу удобно и Кожата Пријателски.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Мека и Удобна, се Водат Флорални Чипка, Уникатен Стил.DIY ЗАНАЕТ : Совршен за шиење за коса, лак одлуки, покана картички, хартија занаети, декорирање на подарок кошеви, гроздобер шиење, коса-тите и многу повеќе DIY проекти.ШИРОКА ПРИМЕНА : Погоден за шиење, - карта во донесувањето одлуки, подарок завиткување, цветни аранжмани, прибор за облека, лакови одлуки, накит дизајн, одлична за шиење, quilting, далноводи и слично..ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : на чипка е завиткан во ролна и може да се намали со нив во различни соодветни големини, широко се користи во Банкет, Карти, Подарок, Centerpieces, рачно изработени Шиење Занает Подарок за Бебето Туш, Торта украс, birthday (Роденден), Кукла облека, Housewarming, Годишнина, ден на Мајката, Баба ден Тетка ден, денот на Вљубените, Божиќ ден, денот на Благодарноста, Свадба ден декорација, итн.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние обезбеди 24/7 услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте не со било какви прашања.Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши надвор.Материјал : Cotton Color : Beige Size : 10мм 15mm 25mm Wide Length : 5yards/roll1.ве молиме проверете димензиите на деловите внимателно пред да го купат!2. Поради различни производство серии, може да се 1-2mm отстапување за предмети.3.Под различни светла.на компјутерски екран.Ќе има една мала разлика во бојата.Ве молиме, проверете вистински производ.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат