.

.

New
Магијата Четка Сува и Влажна Четка Рамен Памук Влошки Микрофибер Прашина Четка со Телескопски Справи за Домашна Комерцијални

Магијата Четка Сува и Влажна Четка Рамен Памук Влошки Микрофибер Прашина Четка со Телескопски Справи за Домашна

DEN 681.60

Количина на стоки
Достапно

** Материјал : не ' Рѓосувачки челик е издржлив и има добра отпорност на корозија и отпорност на топлина.Тоа е многу погодно.Фини влакна се меки и цврсти, со добра апсорпција на вода и отпорност на триење.Високо квалитетни пластични материјали обезбеди долгорочна употреба. ** Детали : Супериорен вода апсорпционен капацитет ефикасно чистење, погоден за сите видови на подови.Дршката дизајн го прави тоа поудобно да се користи. ** Низок напор лост дизајн го олеснува процесот на истиснување на влага. ** Дизајн : Сакате да се направи вашиот дом живот повеќе leisurely?Уживајте во времето кое ќе го потрошите за заштеда на себе и да се направи вашата работа веќе не е тежок.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши во рок од 24 часа.Совети : 1. Ве молиме проверете на стоки во периодот по приемот на стоката.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време. 2. Избегнувајте четка спална соба, кујна, бања крст-користење, не се спречи бактериски раст. 3. Бидејќи на четка е сосема нов, ве молиме да се впие сите со вода пред да го користите, присилува на тоа надвор и го користат. 4. По користење на четка, ве молиме да се стави го на ладно и суво место. 5. На четка може да се чистат со вода.Не користите корозивни течности како што се средства за дезинфекција.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме имајте на ум дека поради одредени фактори, како што се различни прикази и различни услови на осветлување, вистински проект боја ќе биде малку поинаква од објекти во слика. 2. Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат