.

.

New
Lieber Декоративни Осветлување Патент Метал Патент Отворен Крај Златни Заби Zip Затворање за Кеси Чанта Надолу Јакна Здолниште Облека Додаток,Измешајте Боја Кажи ми,40c

Lieber Декоративни Осветлување Патент Метал Патент Отворен Крај Златни Заби Zip Затворање за Кеси Чанта Надолу

DEN 823.20

Количина на стоки
Достапно

Лесно да се отвораат и затвораат, лесен, силен и издржлив да ја користите.на патент забот е мазен и нема да фати.Премиум мазна патент операција, издржливост, и заврши за многу цели.Мие, се користи за DIY, шиење, кројачи занаети, кеси, шатори, итн.Исклучително силен и мала тежина.Може да се користи за занаети, костим дизајнирање, облека, додатоци бутици, костим декорација, итн.Совршен за Занаети Шиење, Boutigue Додатоци, Облека, Јакни, Палта, Друга Облека, Кеси и сл.Име : Метал Отворен Крај Zippers Material : Metal Metal Тип : Цинк Alloy Zipper Тип : Open-End Feature : Авто Lock Size : 40cm,50cm,60cm,70cm(1 инч =25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)посветена да обезбеди различни сигурен квалитет на стоки со прифатлива цена.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат