.

.

New
SINGCALL Безжична Келнер Повикува Системот за Безжичен Ресторан Услугата Повик Систем,Повик на Бел,Мали и Исклучителна,Безжични Фиксни Приемник(SC-R10)

SINGCALL Безжична Келнер Повикува Системот за Безжичен Ресторан Услугата Повик Систем,Повик на Бел,Мали и Исклучителна,Безжични

DEN 2399.76

Количина на стоки
Достапно

01. Registred број не може да се регистрирате повторно, да се избегне повтори регистрација на истиот број. 02. Екран 3 групи на двојно-цифрен број во исто време. 03. Брза начини : Dingdong, Алармантна звучни, гласовни извештај. 04. Повик копчето способност : 199. 05. Англиски писмо почетокот се прикаже : A,B,C,D,E,F,H,P,L,J. Внимание ве молам, тоа не може да се користи сам!!Ова е безжична само за примачот.Предавателот Бел не е вклучена.Одете на SINGCALL storefront да ги најдете сите.(1-5,1-10,1-20 и така натаму) Купите овој објект со некои Предавателот Ѕвона може да се изгради единствен повикувајќи систем.Ѕвона : Одете на SINGCALL storefront да ги најдете сите едно копче пејџер и мулти копчето пејџер.Пребарување SINGCALL да најдете повеќе.Исто така, постојат многу различни комбинации на безжични приемници, кои и пејџери во нашата продавница да ги задоволат вашите потреби.Каде да го инсталирате?Ресторан/Кафуле/Ресторан за Брза Храна/Хотел/Голф Клуб/Бар/Ноќен Клуб/Интернет Кафе/Игра Соба/Караоке/Болница/Фабрика/Office/Каде треба внимание на келнерот.Дали некогаш сте биле во ситуација дека сте подготвени да се земе вашата цел во еден ресторан, но не може да се најде келнер или келнерка насекаде?Безжичниот придружник или серверот се јавам paging (пејџер) систем може да го решите вашиот проблем.Безжична течност систем е широко се користат во услужната област.Тоа вклучува копчиња за гостите да се користи и на сигнал и приемник за келнерите да ја користите.Кога гостин е потреба, тој или таа само се притиска на копчето во близина на него или за неа, неговите или нејзините биро број ќе бидат прикажани со музика или вибрации.Димензии : 7.95*5.12*1.18 инчи (202mm * 130mm *30мм) Нето тежина 1.10 lb(500g)Надворешниот материјал : ABS Декодирање тип : Регистрација метод Број на екран : 3 групи Напојување : AC120 V/60 HZ-DC12 V/1А Прашува музика должина : 01-15 видови (една фигура значи две секунди,30 секунди max) Приемник сензибилитет : -114dbm Фреквенција : 433 Mhz Повик копчето способност : 199 Прашува начини : Dingdong, Алармантна звучни, гласовни извештај го прикажува времето : 1-99 секунди,00 значи бесконечна англиски писмо почетокот се прикаже : A,B,C,D,E,F,H,P,L,Ѕ.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат