.

.

New
Pmsanzay Метал Пеглање Одбор Држачот за Ѕид Пеглање Одбор Ги Складирање Организатор Display - Прилагодливи Рек Погоден за Сите Пеглање Одбори, за Перење Соби, Нови простор?

Pmsanzay Метал Пеглање Одбор Држачот за Ѕид Пеглање Одбор Ги Складирање Организатор Display - Прилагодливи

DEN 286.80

Количина на стоки
Достапно

Дојде со само 1 снимање завртка и 1 експанзија приклучок и 1 Bendable закачалка за пеглање одбор. - не пеглање одбор.Универзал - растојанието помеѓу двата совети на закачалката е прилагодлив со вашите раце.Ве молиме да се прилагоди на совети за да се приспособат на Т - Нога Стил пеглање одбор или Y-Нога пеглање одбор.Погоден за сите пеглање одбори.Лесен за инсталација : Користете вклучени завртки за да ја инсталирате пеглање одбор заградата во перална, комунални просторија или во подрум ѕид.Можете исто така да го користите како вашиот грб закачалка или крпа закачалка, итн. 50 Фунти - Нашите решетката е направен од метал, трајни и силни пеглање складирање ќе трае со години да дојде.Да зачувате Простор : Зголеми ѕид-монтирани простор и чува пеглање одбор вертикално да се зголеми просторот за складирање без окупаторската на подот простор.Дојде со само 1 снимање завртка и 1 експанзија приклучок и 1 Bendable закачалка за пеглање одбор. - не пеглање одбор на Универзал - растојанието помеѓу двата совети на закачалката е прилагодлив со вашите раце.Ве молиме да се прилагоди на совети за да се приспособат на Т - Нога Стил пеглање одбор или Y-Нога пеглање одбор.Погоден за сите пеглање одбори Лесно да се инсталира : Користете вклучени завртки за да ја инсталирате пеглање одбор заградата во перална, комунални просторија или во подрум ѕид.Можете исто така да го користите како вашиот грб закачалка или крпа закачалка, итн. 50 Фунти - Нашите решетката е направен од метал, трајни и силни пеглање складирање ќе трае со години да дојде.Да зачувате Простор : Зголеми ѕид-монтирани простор и чува пеглање одбор вертикално да се зголеми просторот за складирање без окупаторската на подот простор.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат