.

.

New
P051M Farmhouse Кујна Pendant Осветлување Над Островот Потоне Светлина Тела, Масло Протри Бронза,Метал Сенка Diam 11.3,1-Светлина

P051M Farmhouse Кујна Pendant Осветлување Над Островот Потоне Светлина Тела, Масло Протри Бронза,Метал Сенка

DEN 1197.60

Количина на стоки
Достапно

Димензија : Колега сенка Кол.11.3-Инчен,H : 9.4-Inch; Таванот Крошна : Кол.4.7-Инчен; Со 71-Инчен мозок, Прилагодливи виси макс висина : 81.2-Инчен.Сијалица Спецификации : 1 x E26 база сијалица(Max.60 W).Сијаличката НЕ се вклучени.Достапни сијалица тип : блескаво, LED, или CFL сијалица.Лесен за Инсталација : Вие не може да се прилагоди на висината како ви се допаѓа, Hardwired да се извор на енергија, со вклучување на сите монтажа hardwares за брза и лесна инсталација.Гаранција : ETL наведени со 1 година гаранција,100% наплата или слободна замена за било какви дефекти. 2-Pack Farmhouse Pendant Светлина Тела за Осветлување на Кујнски Остров Потоне Таванот Виси,Масло Протри Бронза.Метална Купола сенка Кол.11.3-Инчен,H : 9.4-Inch; Таванот Крошна : Кол.4.7-Инчен; Со 71-Инчен мозок, Прилагодливи виси макс висина : 81.2-Инчен.Масло Протри Бронза Finis.Злато Боја На Внатрешниот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат