.

.

New
ZRSLGS Перење Крпа Забавува Sorter Кошница за Отпадоци Количка за Перење Складирање Валкана Облека Торба за Бања Спалната соба Дома Чување Кошница,Сува Влажни Заминеме

ZRSLGS Перење Крпа Забавува Sorter Кошница за Отпадоци Количка за Перење Складирање Валкана Облека Торба за

DEN 1720.80

Количина на стоки
Достапно

Тоа е unhealthful за вас да се фрли на креветот или во плакарот.Можеби, овој Пренослив 2 Решетки Перење Кошница е совршен за вас.Таа е направена од високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи.Тоа ќе работи совршено за вас.Тоа карактеристики компактен и убави дизајн. 2 решетки дизајн со кој се обезбедува повеќе простор за да ги чувате валкана облека.Тоа е главно се користи за да се одржи валкана облека, играчки и дребулии.Она што ние обезбеди за вас е perfact еден. 2 Секции Голем Капацитет - Поделени во 2 делови, па можете да ги сортирате вашите темно, боја од светлината како што се откажат облека во забавува.Зачувајте го Вашиот Простор - Тоа е погодна за собирање алишта, торба, ватенка, долна облека, итн.И тоа е совршено решение за да зачувате простор и се соберат предмети, тоа исто така може да се заштитат овие предмети од нула и дупка со, што е погодно за вашиот живот.Издржливи - Дизајнирани од кој се одвојува и се соберат нерѓосувачки челик рамка и издржлив материјал торба да биде лесен уште трајни производи за честа употреба во вашата спална соба, перење соба или бања.Количка за Перење Кошница Сува Влажни Заминеме со Висок Капацитет Валкана Облека Забавува Дневна Соба и Бања Агол Складирање Торба Дома Storage Item Име :Расклопна Алуминиум рек перење basket Matrial:Оксфорд cloth Color:Сива,Беж +Кафеава,Бела Black Size: 53*33*53 CMApplication:Перење Кошница,Валкана облека hamper Suitable Сцена:Дневна соба, спална соба, перење room Foldable без преземањето на просторот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат