.

.

New
Xiao Jian Перење Кошница Количка,Перење Sorter Забавува Количка со Отстранлив Перат Торба, Возен Перење Комунални Количка на Тркала (Боја : Молчи Тркала, Големина : Дебела)

Xiao Jian Перење Кошница Количка,Перење Sorter Забавува Количка со Отстранлив Перат Торба, Возен Перење Комунални

DEN 3629.28

Количина на стоки
Достапно

-Трајни Пространа Количка : Преносни перење забавува со трајни челична рамка и тешки отстранлив торба за лесно чистење, вклучувајќи ги и преносните оксфорд ткаенина торба со ткаенина табот сврзувачки елементи. -Исклучете Универзална Рициново : Флексибилен 4 големи вртливата castors може непречено да се тркалаат и транспорт облека за перење центар. -Лесно Да се Движи - да Се биде лесен уште трајни производи за честа употреба, погодно за мали деца и возраст.На здрав носат ремени направи облека, кошница, лесно да се движите. -Е применливо сцена : На перење бин има димензии од 90×65×80см/35.4×25.6×31.5 инч.Идеален за хотели, клубови, дома, трговски центри, ресторани и места за забава. -100% Услуги на Клиентите : Чувствуваат слободни да не контактирате ако наидат на проблеми при користење.Ние ќе замена или рефундирање на вашите купување без проблеми.Издржливи-високо-квалитетни материјали, притисок отпор, добра toughness Strong стабилност-четири ролки, лесно да се move Universal ролери дизајн, може да ротира 360°-Универзална тркало се направени од издржлив материјал, може да ротира 360° за лесно walkingspecification : Име : Магацин Truck Color : сина, brown Material : цевка од нерѓосувачки челик + Оксфорд + носат-отпорни, wheel Product големина : како што е прикажано на сликата, 90x65x80cm (35.4x25.6x31.5 инчи)Пакет Содржина : 1 x перење количка.

Карактеристики на стоката

Name:
Warehouse Truck
Color:
blue, brown
Material:
stainless steel tube + Oxford + wear-resistant wheel
Product size:
as shown in the picture, 90x65x80cm (35.4x25.6x31.5 inches)
Package Contents:
1 x laundry cart :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат