.

.

New
Откачен Директно Човечка Коса Перика за Црни Жени италијански Yaki Директно Целосна Чипка Пред Перики Glueless Откачен Директно Перика со Bbay Коса Природни Косата Природ

Откачен Директно Човечка Коса Перика за Црни Жени италијански Yaki Директно Целосна Чипка Пред Перики Glueless

DEN 6388.56

Количина на стоки
Достапно

10 A Одделение откачен директно перики со бебе коса околу периметарот да се даде природен косата.мека коса немаат метежот и пролевање слободни.Косата Густина : 130% откачен директно човечка коса перика, полна и густа чувство.Чипка боја : Медиум Браун (во акции) Боја на Коса : Природна Боја.Капа Големина(Обемот) : мали ( 21-21.5 инчен) medium (22-22.5 инчен)и големи (23-23.5 инчен) има 3 чешли и ремени(стандардно), на перика капа големина може да се прилагоди.Ако имате било какви прашања, ве молиме пишете ни директно, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Ако не,ние ќе ги организираме на цел од страна на среден капа големина и средни кафеава боја на капа.На перика може да се врати додека е во оригинална состојба, вклучително и за вишокот чипка во предната и задната стрижат.Бренд Име : Trebellar Hair Lace Боја : Медиум Brown Hair Тип : 100% Човечка Коса Wig Hair Боја : Природна Color Hair Текстура : откачен директно човечка коса wig Density : 130% Густина други густина 150% 180% може да се customized Cap Големина : Медиум капа (22.5 инчи Турнеја) може да се прилагоди со прилагодливи ремени за да ги собере сите heads Length : 10-24inch во парк,Должина се мери кога косата е се протегала да straight Cap Структура : Glueless перики со прилагодливи ремени и чешли,лесно да се wear Advantages : 1) Природна Боја може да се бојадиса и избелени 2) Метежот & Пролевање free3) Чиста, мека и мазна, без лоши smell4) Човечка Коса со Бебе Коса, природни и healthy Kind Потсетување : Акции со Премиерот понуда дојде во средни капа и Средни браун чипка боја.Ако имате потреба од големи или мали кап големина,pls контакт со нас преку е-пошта пред да го постави цел.Ако имате некои проблеми со објектот, ве молиме контактирајте ме прво, ние ќе се потрудиме да го реши.Како да се Мијат Човечка Коса, Перики : 1. Detangle косата нежно со прстите пред миењето.2. Стави косата во кул или млака вода која со благ шампон за 10 минути.3. Исплакнете ја косата во бистра вода 2-3 пати.4. Стави на чиста коса за сува крпа, користете anther да си го цица на влага.5. Стави тоа во вентилација, избегнување на сонце. 6. Користете ги прстите или широк-заб чешел за да започнете од крајот кон врвот, чекор по чекор.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат