.

.

New
Долга Кадрава Коса Перика Партија Hairpiece Лажна Коса Cosplay Перики За Жените T4/27/30 28inches

Долга Кадрава Коса Перика Партија Hairpiece Лажна Коса Cosplay Перики За Жените T4/27/30 28inches

DEN 506.88

Количина на стоки
Достапно

Објектот е лесно да се мијат и се грижи за со користење на малку благ шампон во ладна вода.Наменета за : Cosplay, костим партија, карневал, ноќта на Вештерките, мода, или само за забава.Перика Тип : топлина-отпорни на синтетички влакна, кои може да се permed, обоена, намали или DIY на вашиот сопствен стил.Боја : Како на сликата.Бојата може да се разликува поради својствени производство varations или вашиот монитор во боја settings.Функција : Отпорни на Топлина Влакна, кои може да се навивам или straghten со ниска топлина.Перики Должина : Long Texture : Curly Material Одделение : Висока Температура Fiber Base Материјал : Еластична Lace Can Се Permed : Yes Color На Чипка : Медиум Brown Density : 100% Капа Големина : Просечна Големина.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат