.

.

New
Ombre Нагласи Директно Перика 13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса на Бразилецот Remy Коса, Перики Избелени Јазли Пред Извлечен Со Бебе Влакната 22 Inch

Ombre Нагласи Директно Перика 13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса на Бразилецот Remy Коса, Перики Избелени

DEN 5760.00

Количина на стоки
Достапно

1.На перика е 100% Висок Квалитет на Бразилецот remy човечка коса , ви дава убави резултати што изгледа 100% природни.Тоа е мека и метежот-бесплатно без никакви пролевање. 2.Нова надградба на природна коса линија, даде природен косата да се направи перики природен изглед, со перика може да биде дел било кој начин и стил како свој коса. 3.Свила,Мазна,Мека на Допир и Метежот Слободни,Пролевање Слободни,Може да биде Завиткан,Исправи,Трајни,Resuable,По Миење, Тоа се Врати Иста Текстура. 4.13 X4 Швајцарската Чипка, Тантела Боја : светло боја чипка,изгледа полна и густа.Капа големина е Средна Големина(22.5" турнеја големина). 5.Подолг живот.Се третираат како вашата сопствена коса и да ги преземат многу добро се грижи за тоа.потоа, нормално тоа може да биде подолг од 1 година.Без хемиска обработка,безопасни за здравјето, па може да се носат во многу посебни прилики.Направи што повеќе убава и шармантна.Бренд Име : Ke Lang Предмет Тип : Чипка Пред Човечка Коса Перика Материјал : 100% Богородица Човечка Коса Текстура : Чипка Пред Човечка Коса Перика Поставите Пакет : 1 Парче Чипка : 13 X4 Швајцарската Чипка и Средни Браун Чипка Боја Забелешка : 1.Имаме целосен full производ линија како што се човекови коса, перики,човечка коса екстензија/човечка коса снопови/човечка коса weft,чипка затворање,свила база затворање,чипка директно затворање,свила база директно затворање,360 чипка фронтален кои инчи варира од 8 до 30 инчи. 2.Бразилецот/Перуанскиот/Малезија/монголски/Cambod 100% човековите богородица коса се сите достапни. 3.Ние прифаќаме нарачки за посебни потреби,па ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. 4.Ние ќе ви даде голема попуст ако сакате да се одржи голема цел. 5.Ние може да гарантира дека сите производи имаат постигнато 7А/8 A индустриски стандард.Повеќе Информации : 1.Косата е од млада здрава девојка плетенка, на коса е полна cuticle и отсечени од еден донатор. 2.Двојно weft главата машина за шиење направи долго време коса употреба.Блесок, мек, дебел и не метежот и без пролевање на косата. 3.Ke Lang коса може да биде лесно да се permed, исправи и обоена,ве молиме однесувајте се кон Ke Lang коса нежно само како свој природен косата.Како што вели поговорката добро,Еден мал чекор за напредокот секој ден, низ голем чекор во Ke Lang Коса.Во Ke Lang Коса,ставаме нашите потреби на клиентите прво и ние не вредност на сите предлози.Како производител,ние Ke Lang Коса може да ви понуди најдобар квалитет на производот со најконкурентна цена.Ве молам само ни даде шанса да се направи сте задоволни!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат