.

.

New
Pizazz 13x4 HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса 180% Густина на Бразилскиот Вода Бран Човечка Коса, Перики за Црни Жени Пред Извлечен Природни Косата Перики со Бебе ?

Pizazz 13x4 HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса 180% Густина на Бразилскиот Вода Бран Човечка Коса,

DEN 5325.36

Количина на стоки
Достапно

Предмет : Бразилски Необработени Богородица Човечка Коса Вода Бран Чипка Пред Перики 180% Густина Полна и Густа,Изгледа Природно и Шармантна.Медиум Браун Швајцарската Чипка : Невидливи, Мека, и Дише; 13"x 4" Чипка Пред Перики, 22.5 Инчен Медиум Капа Со Прилагодливи Рака и 4 Чешли,Издржлив, Лесен да се Прилагоди,да Носат Удобни.Косата Густина : 180% Густина Човечка Коса, Перики , Лабава Длабоко Бран Чипка Пред Перики ,Природни Косата Пред-Извлечен Перики со Бебешка Коса.Губење на Квалитетот : Без Пролевање,Не Tangles,Не Lices,Може да се Исправи,Завиткан, Белена и Стилизирана како свој Коса.Полесно да се Носат : Glueless Вода Бран Перики, Лесно да се Носат и соблече, Може да се направи Средниот Дел или Несакани Дел и Restyled како Што Сакаат.Губење На Материјал : 100% Необработени Човечка Коса Перика.Губење на Текстурата : Вода Бран Чипка Пред Перики со Бебешка Коса.Косата Густина : 150% Густина,Полн 12 14 16 18 20 22 24 Available .Answer : ___________________________ Note : Губење на Должина на Бран Коса Перика Треба да се Водат да се Прави за да се Измери Должината од Глава Вртат да Најдолга Коса на Копчето.Губење на Тежината : 10"160g 12"170g 14"190g 16"200g 18"215g 20"230g 22"245g 24"255g .тежина (+/-5g) е нормално -зависи од неговата влажност и влажност.Боја на коса : Природна Боја, Може да биде Обоена, Избелени, Исправи и Restyled како ви се допаѓа.Функција : Бебешка Коса Околу, Слободни Дел,Белена Јазли,Glueless Перика.Пред Извлечен Со Природни Косата, Метежот Слободни, Минимални Пролевање.Чипка Простор : 13*4inch Чипка Пред Човечка Коса, Перики, Средни Браун Швајцарската Чипка;Одговара за Вашата Кожа Совршено.Капа Големина : Медиум(22.5 инч) Со Прилагодливи Ремени и 4 Чешли Околу ,да се Прифати Обичај ако Ви Треба Мала капа или голема капа.Предности : Може да се Направи Висока конска опашка 12 14 16 18 20 22 24 Available .Answer : ___________________________ Note : Губење на Должина на Бран Коса Перика Треба да се Водат да се Прави за да се Измери Должината од Глава Вртат да Најдолга Коса на Копчето.Губење на Тежината : 10"160g 12"170g 14"190g 16"200g 18"215g 20"230g 22"245g 24"255g .тежина (+/-5g) е нормално -зависи од неговата влажност и влажност.Боја на коса : Природна Боја, Може да биде Обоена, Избелени, Исправи и Restyled како ви се допаѓа.Функција : Бебешка Коса Околу, Слободни Дел,Белена Јазли,Glueless Перика.Пред Извлечен Со Природни Косата, Метежот Слободни, Минимални Пролевање.Чипка Простор : 13*4inch Чипка Пред Човечка Коса, Перики, Средни Браун Швајцарската Чипка;Одговара за Вашата Кожа Совршено.Капа Големина : Медиум(22.5 инч) Со Прилагодливи Ремени и 4 Чешли Околу ,да се Прифати Обичај ако Ви Треба Мала капа или голема капа.Предности : Може да се Направи Висока конска опашка&Пунџа итн ,Одговараат за Вашата Кожа Боја и Одговара за Било која Прилика како Свадба/Партија/Роденден, и Така натаму.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат