.

.

New
ВОЗБУДИ Мал-Просечна Capverage Капа R3025S+ Преку: Raquel Велч

ВОЗБУДИ Мал-Просечна Capverage Капа R3025S+ Преку: Raquel Велч

DEN 6711.60

Количина на стоки
Достапно

Колекција : Туристи кои бараат луксуз, monofilament перики.Косата Тип : Синтетички влакна.Главата Големина : Мал Просек 21 1/4" или Просечно Голем 22 1/2".Прибл.Коса Должина : Пред 4 1/2", Краун 6", Страни 2 1/2", Назад 2 1/2", Напв 2".Опис : Ова ажурирање на класичен момче намали карактеристики долго, директно слоеви во предниот дел, страни и горниот дел од грбот, кои се изедначи на вратот-hugging тилот, и Туристи кои бараат луксуз Врвот за дополнителна удобност.Флексибилни стил да се облекуваат нагоре или надолу.Специјални Функции : На Туристи кои бараат луксуз monofilament врвот обезбедува природно скалпот боја.Сите коса насоки се поединечно рака-врзани на најдобрите моно мрежа база, така што тоа обезбедува најголем природна боја на кожата.Точка Име : Возбуди од Raquel Велч.Предмет Тип : Перика.Производителот : Hair UWear, Raquel Велч Колекција.Косата Тип : Синтетички.Главата Големина : Мал Просек 21 1/4" турнеја.Прибл.Коса Должина : Пред 4 1/2", Краун 6", Страни 2 1/2", Назад 2 1/2", Напв 2".Опис : се ВОЗБУДИ.Ова ажурирање на класичен момче намали карактеристики долго, директно слоеви во предниот дел, страни и горниот дел од грбот, кои се изедначи на вратот-hugging тилот, и Туристи кои бараат луксуз Врвот за дополнителна удобност.Флексибилни стил да се облекуваат нагоре или надолу.Специјални Функции : На Туристи кои бараат луксуз monofilament врвот обезбедува природно скалпот боја.Сите коса насоки се поединечно рака-врзани на најдобрите моно мрежа база, така што тоа обезбедува најголем природна боја на кожата.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат