.

.

New
13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса Вода Бран Перика Необработени Бразилецот Богородица Кратка Коса Кадрава Човечка Коса Перика Пред Извлечен со Бебе Коса за Црни Ж?

13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса Вода Бран Перика Необработени Бразилецот Богородица Кратка Коса Кадрава

DEN 1845.60

Количина на стоки
Достапно

【Коса Стил и Материјал】Вода бран чипка пред перики човечка коса направен од 100% необработени Бразилецот богородица човечка коса,се намали од млада девојка донатори,косата е многу мека,чиста и здрава,која е многу погодна за долгорочна употреба. 【Најдобри Човечка Коса, Перики Квалитет】Не Tangles, Без пролевање, Природен изглед на вода бран перика, целосна и дебели, Може да се избелени/обоена/permed/исправи/завиткан,може да се restyled како свој коса.Одлична вредност за пари!. 【Чипка Пред Перика Предност】13x4 чипка пред перика човечка коса пред извлечен со бебе Коса за црните жени,слободни Дел Просторот Пред,Можете да направите било каква фризура како ви се допаѓа.Светло кафеава Швајцарската чипка,трајни и удобно. 【Перика Големина/Параметар】Човечка Коса Чипка Пред Перики 10-26 Инчен i In акции;1 B Природни Црна Боја;150% Густина;22.5 Инчен Медиум капа големина со две прилагодливи ремени (Може да се прилагоди 22-23 инчи) и 4 чешли,Лесно да се Носат!. 【По-Продажбата на Гаранција】Брод во рок Од 24 Часа, Доставени од 1-3 Дена Од .30 дена нема причина да се вратат или размена (додека чипка пред не е отсечени).24-Час Онлајн сервисот е на чекање за вас!.Добредојдовте на нашата продавница, ви благодариме за вашата доверба, ве молиме да се увери дека, ние ќе ви обезбедиме со добар квалитет производи и услуги.Ако имате било какви прашања,можете да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ги реши.Косата Параметар : 1.Косата Стил : вода Бран Човечка Коса Чипка Пред Перика 2.Косата Тип : 100% 9 A Бразилецот Богородица Човечка Коса, Перики. 3.Чипка Големина : 13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса 4.Боја на коса : #1 B,Природни Црна Боја 5.Чипка Боја : Медиум браун швајцарската чипка 6.Косата Густина : 150% густина 7.Чипка Перика Тип : За Убави Жени, Афроамериканец Перики, Црна Жените Перики 8.Капа Големина : Средна големина(22.5 инчи) две прилагодливи ремени (може да се прилагоди 22-23 инчи) 9.Предности : Природни Косата, Бебе Коса Околу, Без Пролевање, Метежот Бесплатно, Многу Меко, Многу Мазна.Топло Совети : 1.Кога ќе примите нашата пакет, се надеваме дека ви се допаѓа.Ако нашите производи не ги исполни вашите очекувања, можете да не контактирате во секое време, ние ќе се потрудиме да ви помогне да го решите вашиот проблем. 2.Ако не сте задоволни со нашите производи, ќе можат да аплицираат за враќање на парите или замена, во рок од 30 дена колку што ќе чувајте го во оригинална состојба (да не се намали чипка на предната и задната страна).Совети за нега на коса : 1.Прво, ве молиме да работат на косата со вашите прсти или Широко-заби нежно, за да се спречи вирусот. 2.За кадрава коса, ве молиме не користете чешел.По миење ве молиме медицинска сестра косата со некои коса масло, потоа на коса ќе биде свила и мека. 3. Употреба на соодветен шампон и балсам—многу благи, не-соголување шампон, и двата производи треба да се сулфат-слободни и имаат ниска p H вредност. 4. Не за да ја сушете косата со висок поставување бидејќи во спротивно јазли може да бидат оштетени или подели, само нека воздух-сува или во ниска температура. 5.Не се мијат перика чести, се мијат твоето перика за секои три недели 2 недели во текот на летото.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат