.

.

New
Деца Pillowcase Заштитник 2 Пакет, Водоотпорен Pillowcase Маска, Мазна Бамбус Тери, Машина Мие, се Вклопуваат Деца Перница Големина 13x18 или 14x19 со Патент за Момчиња, Девојки, Бе?

Деца Pillowcase Заштитник 2 Пакет, Водоотпорен Pillowcase Маска, Мазна Бамбус Тери, Машина Мие, се Вклопуваат

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Бамбус Тери Површината.Деца Перница Saver : На водоотпорен дете перница заштитник може да го избегнете ноќното несреќи, течности или дамки, држи под перница санитарен и сосема нов.Мазна и Тивко : Не-пластични чувство, речиси и да не може да се чувствуваат тоа е таму, останува оригиналниот мекост на перница.Совршено Одговара : Дизајнирани за 13" x 18", 14" x 19" деца перница, патување перници, вратот перница, бебе перница, коленото перница и сите други мали перници во големина.Патент Дизајн : се Осигура на сите круг водоотпорен, и лесно примена во секунди.Easy-care : Бамбус деца перница заштитник 2 пакет и може да биде машина изми на нежни циклус, собори сушат на ниска топлина или линија исушени.Уредно stitched за издржливост.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Во Biloban, ние веруваме во нашите производи.Тоа е причината зошто ние го врати сите нив со пријателски и лесен-за-се постигне поддршка.Biloban е посветена на создавање здрав и удобен бебе постелнина, вашето задоволство е нашата мотивација да произведуваат подобри производи.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат