.

.

New
SXFYGYQ Вратот Поддршка Количка потпирачи за глава Глава Соочи Преносни & Прилагодливи Перница за Возрасни Патна Количка Универзална Додатоци

SXFYGYQ Вратот Поддршка Количка потпирачи за глава Глава Соочи Преносни & Прилагодливи Перница за Возрасни

DEN 2375.76

Количина на стоки
Достапно

Mesh. ★Добра Флексибилност : Може да се прилагоди на агол и висина на главата на перница во зависност од вашата потреба .Одговара на патување стол совршено. ★Главен Материјал : 3 D Дише мрежа и сунѓерот главата под перница; Al-легура се подготвуваат ,лесен и цврст. ★Погодни : Кога ќе воопшто не го користат или сакате да ја затворите количка, вие само треба да се отстрани потпирачи за глава дел. ★Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека ширина на инвалидска количка туркање цевка е погодна да се инсталира на фиксна стега (околу 14").Одговараат за 16" - 20" инвалидска количка (Производ не содржи инвалидски колички). ★Едноставен за инсталација и употреба : во Согласност со фактичката состојба на корисникот може да се прилагоди на агол на потпирачи за глава и потпирачи за глава висина (висок назад количка може само да се прилагоди на висината на потпирачи за глава, не може да се прилагоди на предниот и задниот дел од главата или очите).Инвалидска количка потпирачи за глава, врат подготвуваат додатоци Боја : Црна Материјал : пена перница, на нето-поклопец, алуминиум легура Апликација : количка ⒈Foam перница перница со дише нето капак. ⒉This потпирачи за глава има добра флексибилност и својот агол и висина може да се прилагоди според вашите потреби. ⒊Its монтажни дизајн е многу лесен и простор за заштеда, и тоа може да биде симната кога на инвалидска количка е затворена. ⒋ Лесна инсталација, без алатки. ★ Бидете сигурни дека ширина помеѓу рачки е погодна за инсталирање на фиксна додатоци (околу 35.5 см широк).Пакет содржи : Количка потпирачи за глава * 1 парче од Суштинско значење додатоци*1 мала кутија.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат