.

.

New
Steamfast SF-680 Дигитални Пареа Притиснете со Повеќе Ткаенина Settings и Пареа Пукна Функција,од не ' Рѓосувачки/Black & A600-027 Пареа Притиснете Стојат,Црна

Steamfast SF-680 Дигитални Пареа Притиснете со Повеќе Ткаенина Settings и Пареа Пукна Функција,од не ' Рѓосувачки/Black

DEN 8599.20

Количина на стоки
Достапно

Производ 1 : СУПЕРИОРЕН ЗАДОВОЛСТВО — Кога ќе изберете Steamfast производ, си инвестирање во супериорни перформанси и дизајн кој ќе ја испорача вкупно задоволство.Ако не и ние ќе го замени за 2 години.Поддржан од страна на клиентите тим со седиште во Andover, К.С.Производ 1 : БРЗО се загреваат ВРЕМЕ — 10-унца лесно да се наполни резервоарот за вода загрева во 3 минути, пареа притиснете автоматски исклучува и сигнали ако неактивен за подолги периоди.Производ 1 : ПОВЕЌЕ ТКАЕНИНА SETTINGS — Дигитални контроли со 5 ткаенина settings (најлон, свила, волна, памук, лен), два пареа пукна копчиња се наоѓа на рачка произведуваат моќен излив на пареа.Производ 1 : ГОЛЕМИ ПАРЕА на ПОВРШИНАТА — Не-стап притискање на површината мерки 25 x 10. 5 инчи, tabletop големина со притиснете lock функција овозможува за полесно носење и чување.Производот 2 : СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : За употреба со Steamfast SP-660, SF-661, и SF-680 Ткаенина Пареа Притиснете.Производот 2 : УДОБНО ИСПАРУВААТ : Дизајнирани да го подигнете на пареа притиснете 26 инчи за употреба во удобно седиште позиција.Производот 2 : ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Трајни изградба со лизга-отпорни нозе ветувања долготрајна употреба и штити подови.Производот 2 : ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ : Расклопна tripod база овозможува лесно носење или чување.Steamfast SF-680 Дигитални Пареа Притиснете со Повеќе Ткаенина Settings и Пареа Пукна Функција,од не ' Рѓосувачки/Black IMPORTANT МЕЃУНАРОДНИ ОДРЕКНУВАЊЕ : Овој објект е изграден за да се исполнат U. S. напон барања и може да не функционира правилно кога се користи во комбинација со надворешни уреди што ги променуваат или конвертирате напон или фреквенцијата на електрична енергија.Несоодветното користење или превозот на производот надвор од U. S. уништува сите гаранции.На Steamfast SF-680 Делукс Дигитални Пареа Притиснете е конечното решение за професионални и квалитетни притисок во удобноста на вашиот дом.Доставување на хемиско чистење резултати без да се расправаме, трошоците или хемикалии, на Делукс Дигитални Пареа Притиснете smoothes брчките и создава јасни набори во секунди.Домот дигитални контроли нудат различни температура поставувања – едноставно изберете вашиот тип на материјал и загреана не-стап притискање плоча ќе притиснете вашиот ткаенина безбедно и ефикасно.Со притискање на површината дека мерките 25 x 10.5 инчи, на Делукс Дигитални Пареа Притиснете е интуитивен, цена-ефикасен начин да се добие професионална изгледот што го сакате.Не користете електрични мозок како handle Steamfast A600-027 Пареа Притиснете Стојат,Black The Steamfast A600-027 Пареа Притиснете Застане е дизајниран за употреба со модел SP-660, SF-661, и SF-680. Овој лесен уште трајни стојат претвора вашиот пареа притиснете во слободна стои единица за заштеда на десктоп простор и овозможувајќи за полесно пласирање насекаде во вашиот дом.Трибината е дизајниран да го подигнете на пареа притиснете за употреба во удобно седиште позиција и доаѓа опремен со расклопна tripod база дека огради за лесно складирање кога не е во употреба.Дополнителни складирање решетката е предвидено да се задржи потребни предмети на крајот да се достигне.Лизга-отпорни се задржи на нозе стојат цврсто на место додека спречување на гребење на подот површини.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат