.

.

New
AEMEGO 1700W Пареа Железо за Облека Преносни Анти Капе Облека Пегла на Пареа со Не Стап Керамички Soleplate Авто-Исклучите Авто-Чистење Функција Патување Железо со 350ml Видлив

AEMEGO 1700W Пареа Железо за Облека Преносни Анти Капе Облека Пегла на Пареа со Не Стап Керамички Soleplate

DEN 935.76

Количина на стоки
Достапно

БРЗО И ЕФИКАСНО : Ова пареа железо брзо ќе се загрее во 45 секунди и да се обезбеди моќен излез на пареа, и 30g / мин пареа го оценувате да ги отстраните брчките на облека лесно се и направете ја вашата облека мазна и добро се гмечи, покажува вашата елеганција.НАДГРАДБА ДИЗАЈН : Керамички soleplate со 41 пареа дупки кои е анти гребнатини и не се држи им овозможува на железо слајд глатко на текстил; 360 степени кабелот систем го прави облека железо се движи без ограничување; анти-капе и автоматско исклучување функција се обезбеди безбедна употреба.ЛЕСЕН ЗА РАКУВАЊЕ : Пареа железо за облека со 350ml резервоарот за вода, се избегнува со додавање на вода повеќе пати во текот на пеглање, и големи вода пополнување дупка е погодно за да додадете вода под допрете; авто чистење функција им помага на чистење на калциум депозит, и ве молиме да користите оваа функција на секои 10 до 15 дена.ШИРОКА ПРИМЕНА : Со 3 пареа прилагодувања, можете да ги прилагодите на пареа излез според вашите потреби со ротирачки на knob на steamer, и оваа iron за облека е совршено да железо памук, лен, свила, волна, најлон, полиестер, Т кошули, блузи, фармерки и фустани.СТРУЧНАТА СЛУЖБА : Стручна облека патна пегла на пареа машина е лесен и пренослив, што е пазарот на енергија да се користи и идеален подарок за мајка ти и твојата жена; ако сте примиле облека пегла на пареа со било кој квалитет на проблемот, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат