.

.

New
WEIDA Милениче Кревет Мачка Качување Рамка Четири Сезони Универзална Куче Куќата Мачка Отпадоци Играчка Сисал Скокање Платформа (Боја : Црна)

WEIDA Милениче Кревет Мачка Качување Рамка Четири Сезони Универзална Куче Куќата Мачка Отпадоци Играчка Сисал

DEN 564.00

Количина на стоки
Достапно

Големина на : 60 * 40 * 70 cm.Материјали : дрво, кадифе.Висок квалитет сисал, се разбуди во секое време, миеш канџи.Повеќе товарот способност, ќе може да игра на повеќе домашни миленици во било кое време без проблеми.Ако сте љубители на домашни миленици, треба да им се обезбеди со удобни кревети, така што тие можат одмор и спиење.Затоа, тоа е вреди да се купуваат оваа прекрасна кревет за вашиот миленик.Тоа е безбедно и топло, овозможувајќи им да спијат или да се игра, особено во ладни зими.Име : пет кревет, мачиња се фрлаат отпадоци, kennel Color : црна, бела, сина, розова, кафеава, yellow Material : дрво, velvet Size : 60*40*70 cm Applicable сцена : дневна соба, bedroom Can го издржат 8 kg на pets It се препорачува да се disinfect миленичиња кревет редовно се на сонце за да се заштити здравјето на вас и вашето семејство.answer : ___________________________ note : ★ Овој производ е домашно милениче кревет, други производи не се во продажба опсег!★ Ако цел, ќе ја прими стоката во рок од 15-20 дена.Ако не ја прими стоката на време, ве молиме контактирајте со нас!Ако не сте задоволни со било кој од причините, ве молиме ги споделите со нас и ќе добие целосна наплата или промена на сервисот!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат