.

.

New
Митинг Meister Заврши Почетник Pickleball Сет со Преносни Pickleball Нето (Нето + 4 Paddles + 4 Pickleballs + Drawstring Торба + Правила/Стратегија Водич + Линија Креда)

Митинг Meister Заврши Почетник Pickleball Сет со Преносни Pickleball Нето (Нето + 4 Paddles + 4 Pickleballs

DEN 3119.76

Количина на стоки
Достапно

Сè што ви треба за да почнете со репродукција pickleball : Вклучува 1 Преносни Нето Систем со Рамото Носат во торба + 4 Митинг Meister Paddles + 4 Pickleballs + Линија за Означување Креда + Правила и Стратегија Водич + Митинг Drawstring Опрема Торба.Лесен и Компактен Преносни Pickleball Нето : Регулатива висина 36 Инчи на страни & 34 Инчи во центарот 20 метри ширина.Потесен ширина овозможува да се заштеди на тежина, повеќе се предава врвот на рака без центарот за поддршка и се користат во компактен простори.Сместени на нето-е само 13.5 фунти & 38x6x6 Инчен носат големина е околу половина од тежината и спакувани големина на повеќето преносни мрежи без да се жртвува нето тензија или изведба.Лесно Собрание : Шок-кабелот работи во текот така што се поставува како шатор пол.Лесен и силна.Одлични Карактеристики : Шок-Кабелот држи делови заедно за лесно assemply, dissasembly и складирање.Надгради крајот мислења се задржи на крајот нозе е добро испланирана и постабилна отколку да се натпреваруваат portables.Средно нето tensioning систем значи дека никогаш нема да се грижите за saggy нето.На високо Квалитетни Компоненти : Карактеристики на нашите најпопуларните почетник pickleball paddles, квалитет pickleballs, линија креда, брендирани drawstring торбичката и нашите сопствени брзо да започне pickleball правила и стратегија водич.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат