.

.

New
Amosfun 2 парчиња Piñata Шеќер Исполнет Plaything Хартија Бонбони Чоколадо Piñata Играчка за Божиќ Роденден Украси Украси Случаен Боја

Amosfun 2 парчиња Piñata Шеќер Исполнет Plaything Хартија Бонбони Чоколадо Piñata Играчка за Божиќ Роденден

DEN 369.36

Количина на стоки
Достапно

Поништуваат.Пополни piñata со бонбони, мини играчки, мали подароци, confetti и други страда и ги отвори да изненади вашите гости и децата!.Забава и око - фаќање на дизајн ќе биде фаворит за деца од сите возрасти и зачин до вашите страни.Парична казна изработка и креативна форма дизајн, тоа во голема мера ќе се привлечат деца внимание.Направени од врвен квалитет и безбедна хартија, biodegradable и - пријателски.Оваа piñata ќе заврши на fiesta, тема партија, карневал, роденден, прослава, и многу повеќе!.Опис 2 парчиња Piñata Шеќер Исполнет Plaything Хартија Бонбони Чоколадо Piñata Играчка за Божиќ Роденден Украси Украси Случаен Боја Карактеристики - Материјал : хартија.- Боја : како што е прикажано.- Големина : 9. 50 X18. 50 X5. 00cm; 3. 73 X7. 27 X1. 97in.Пакет Вклучувајќи 2 парчиња играчка.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат