.

.

New
Смешни Ему Кригла Пиво - Подарок За Ему Љубовник или Ему Чувар - јас Не Сум Emused - Пиво Стакло

Смешни Ему Кригла Пиво - Подарок За Ему Љубовник или Ему Чувар - јас Не Сум Emused - Пиво Стакло

DEN 550.80

Количина на стоки
Достапно

24 мл.Спорт Стакло Tankard Кригла Пиво со starburst дизајн на дното е совршен за вашиот омилен пијалок.Ласерски Гравирани Не Обоени Уметноста Овој стил на кригла пиво е многу издржлив и е омилен кригла пиво за многумина.Овој традиционален стил пиво стакло е великодушно големина, со многу простор за пиво или било кој друг избор на пијалоци.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат