.

.

New
A3 Маслото Хартија Книга, Уметност Резерви, Памук Платно Подлога, Уметност Резерви, Почетник Алатка за Цртање, за Сликарство

A3 Маслото Хартија Книга, Уметност Резерви, Памук Платно Подлога, Уметност Резерви, Почетник Алатка за Цртање,

DEN 2198.40

Количина на стоки
Достапно

Лесен за користење, може да се монтира по сликарство, лесно за ракување.Употреба на високо‑квалитетни материјали, кој има долг животен век.Платно е лесно да се во боја и не е лесно да се истекување на нафта, погоден за маслото и акрилна боја.Совршен за цртање уметноста на студентите и сликарство љубовници.Платно може да се насликани директно, без потреба да се применуваат буквар.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат