.

.

New
4pcs Casters 1.5 Мебел Casters Кабинет Менгеме со Кочница Тркала Мека Гума Вртливата Рициново оков за Мебел Фитинзи за Мебел, Канцелариски Столици и Палети (Боја : со Кочница, ?

4pcs Casters 1.5 Мебел Casters Кабинет Менгеме со Кочница Тркала Мека Гума Вртливата Рициново оков за Мебел

DEN 604.80

Количина на стоки
Достапно

Задебелена тркала со кочница функција, лесно да се вклопи - само да кликнете.Погоден за сите видови на мебел кабинети/ бебе кревет casters.Две тркала дизајн ја зголемува телесната тежина дистрибуција и непречено функционирање, лесен да се менува и да ротира.Тоа може да ротира и да се тркалаат слободно во сите правци, без одржување, што го прави потивок.Површината на мека гума ролери воланот е загарантирана да не остави траги на тепихот или било каков вид на природни и инженерните дрво подови, плочки на подот, посебно подови и мазни конкретни/ асфалт подови.Тоа може да ротира и да се тркалаат слободно во сите правци, без одржување, што го прави потивок површината на мека гума ролери воланот е загарантирана да не остави траги на тепихот или било каков вид на природни и инженерните дрво подови, плочки на подот, посебно подови и мазни конкретни/ асфалт подови.Лесно се вклопува - само кликнете На пакет вклучува : 4 x стол wheels If имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе направиме сите ние може и да работат со вас за да ги реши сите проблеми.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат