.

.

New
Нијагарините Машина N59721 Карбид Плоштадот Носот Крајот Мелница, Stub Должина, Соголени (Светла) Финиш, Roughing/Завршувањето на Сечење, Не-Центар, 30-Степен 2-Flute, 1.5 OAL, 0.031 Cut Д

Нијагарините Машина N59721 Карбид Плоштадот Носот Крајот Мелница, Stub Должина, Соголени (Светла) Финиш, Roughing/Завршувањето

DEN 390.96

Количина на стоки
Достапно

На 30-степен хеликс салда пониски агли "силни најсовремена за тешко-да-машински материјали со повисоки агли' зголемен сечење акција.На месо тело е крајот на алатката, што се одржа во место со алатка носителот или машина.Тие имаат сечење на рабови по надворешен дијаметар и флејта дека отстрани чипови од сечење област и овозможи ладење на течности за да внесете.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат