.

.

New
Црна Кањонот Розова Лимонада Алое Вера Гел По Сонцето Грижа, 12 Мл (2 Парчиња)

Црна Кањонот Розова Лимонада Алое Вера Гел По Сонцето Грижа, 12 Мл (2 Парчиња)

DEN 2248.80

Количина на стоки
Достапно

Мирис : Розова Лимонада (Лимон, кора, слатки плодови и бакнеж на ванила коло од оваа омилени).Црна Кањонот Алое Вера Гел е одличен за по сонцето грижа.- Витамин E и кожата климатизација масла се додаваат на нашата формула за да помогне да се лекува, состојбата и да се заштити кожата.Достапни во 1000 мирис опции.Кул или дури и замрзнување за додаде олеснување на иритација на кожата предизвикани од преголема изложеност на сонце. 12 Оз Шише (2 Парчиња).

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат