.

.

New
Цепелин Производи Inc. NCAA Тексас Longhorns Кожа Concho Појас

Цепелин Производи Inc. NCAA Тексас Longhorns Кожа Concho Појас

DEN 958.80

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Вистинска Кожа,Кожа.Направен во САД.Се повлече На затворање.Официјално лиценцирани NCAA тим производ.Прикажи ги исклучите вашиот Тексас Longhorns училиште и тимски дух со овој повик кожен појас.Совршен начин да accessorize било чисто моден изглед или gameday настан.Овој вистински кожен појас карактеристики браун се повлече до крај и сребро пиштол метал тока.Украсени со 4 сребро пиштол метал conchos во текот на појас.Се вклопува панталони и панталони кои имаат минимум јамка големина на 1.25 инчи.Појас големина е една големина поголема од панталона големина.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат