.

.

New
WSZJJ Виткање Складирање Кошница, Филц Складирање Кошница Десктоп Дребулии Складирање Кошница Закуски Козметика Складирање Кутија

WSZJJ Виткање Складирање Кошница, Филц Складирање Кошница Десктоп Дребулии Складирање Кошница Закуски Козметика

DEN 7266.00

Количина на стоки
Достапно

★Голем Капацитет&Трајни ЕКО-Пријателски Материјал : складирање кошеви направени ofdurable се Чувствува.Здрав кожа рачка направете го тоа лесно да носат или да отсвират и надвор од полиците.Заштедува простор кога не се во употреба и паѓаат во станот за лесни за складирање. ★Добро Стои и Здрав Изградба : Посебни виткање методи, Тие може да застане исправен, дури и ако ништо не се стави внатре. ★Голема Сива Складирање Бин-13 Lx13 Wx13(инчен), 1.19(lb).Поголем отколку повеќето расклопна кантите што ќе ви овозможи да се движи се повеќе и продавницата за повеќе. ★Организира и Declutter : Количка за Складирање Коцки одговара на повеќето shelving единици.Оваа мека складирање коцки одговара на подот, плакарот полица, публикации ,биро ,перална,канцеларија и многу повеќе. ★Расклопна.Добро Standing Collapsible Sturdy Handle Fits повеќето shelving units Grey боја е погодна со голем број домашни стилови-да се направи вашиот дом чист и уреден.Предности на чувствува materal Flexible, може да се користи како shockproof и запечатени material Good изолација перформанси, може да се користи како топлинска изолација material Good отпорност на абење, може да се користи како полирање материјал.боја : grey Material : почувствува.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат