.

.

New
Бин Единица, 32 Кутии, 33-3/4x8-1/2x19-Во 1/4.

Бин Единица, 32 Кутии, 33-3/4x8-1/2x19-Во 1/4.

DEN 2971.20

Количина на стоки
Достапно

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Цена За : Секој Крај : Прав Обложени Боја : Сива Материјал : Челик Предмет : Класифицирам Бин Единица Бин Длабочина : 8-3/8" Бин Ширина : 4" Бин Висина : 4-1/2" Вкупниот Број на Кантите : 32 вкупна Висина : 19-1/4" Целокупната Длабочина : 8-1/2" вкупна Ширина : 33-3/4" Земјата на Потекло (предмет на промена) : Мексико. 'Класифицирам Бин Единица, Вкупен Длабочина 8-1/2 In., Вкупна Ширина 33-3/4 In., Вкупна Висина 19-1/4 In., Бин Длабочина 8-3/8 Во., Бин Ширина 4 In., Бин Висина 4-1/2,., Вкупниот Број на Кантите 32, Боја Сиво, Заврши во Прав Обложени, Материјал Челик '.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат