.

.

New
Голем Капацитет Послужавник, Ратан Овошје Послужавник, Табела Врвот Складирање Кошница, Складирање Лента со Рачка, Рустикален Стил (Големина : L)

Голем Капацитет Послужавник, Ратан Овошје Послужавник, Табела Врвот Складирање Кошница, Складирање Лента со

DEN 1661.52

Количина на стоки
Достапно

❤Цврсти и издржливи : Плетен рачно ткаени, комбинација на природата и човековата мудрост, повеќе издржливи кошница може да се спротивстави на различни степени на ерозија. ❤На високо-квалитетни производи : Рака-плетени кошници се идеални за high-end ресторани, отворено излети и јадење маси. ❤Рачно изработени : Сите рачно изработени производи се рачно изработени од страна на земјата занаетчии.Изработени од природни материјали, со природни безбедност и заштита на животната средина, со ребра на рабовите и долниот дел. ❤Повеќекратна употреба : погоден за сите видови на леб / леб ролни, слатки, бисквити, грицки и други закуски. ❤Услуга гаранција : Ако не сте целосно задоволни со набавка за некои причина-ако производот е оштетен, на испорака е оштетен, или дури и да го промените вашиот ум, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе замена или рефундирање!.Answer : ___________________________ Note : рачно изработени, на природен природата на материјалот може да постои-фиксна burrs, скршени барови, боја разлика, итн., се нормални.Не ставајте го на висока температура извор на топлина или во темна и мрачна животна средина за да се избегне оштетување.Пред употреба : ве Молиме да ги измиете полирање восок од нерѓосувачки челик површина со детергент или оцет со врела вода и да се избрише за да се исуши.Одржување метод : По секоја употреба, ве молиме да се мие и сува темелно со сунѓер или мека крпа за да се задржи мазност и хигиена на овошје кошница.За производот : На фотографијата се прави во вид.Поради фактори како што се светло, агол, или хроматските аберации на екранот, може да биде благо боја разлики помеѓу вистинската работа и слика.●Белешки : ◆Сите декоративни елементи на сликата не се во опсегот на нашите производи.◆Со рачно мерење на производ големина, мала грешка од 1 до 3 см обично се произведува.◆Поради разликата помеѓу прикажување и снимање, може да биде бојата разликата помеѓу сликата и на крај објектот, ве молиме да преовладуваат во вид!◆Времето за испорака е 10-20 работни дена◆Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.◆Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде поволни поддршка, ви благодариме.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат