.

.

New
PinPix 24x34 Инчен Браун Слика Рамка, Оваа 1.11 Инчен Обичај Дрво Постер Рамка е Орев, Одлична за Вашиот Уметност и Фотографии - Доаѓа со 060 Plexi Стакло (2WOM-C-BWPF04-1241)

PinPix 24x34 Инчен Браун Слика Рамка, Оваа 1.11 Инчен Обичај Дрво Постер Рамка е Орев, Одлична за Вашиот Уметност

DEN 2282.40

Количина на стоки
Достапно

Доаѓа со 060 Plexi Стакло, брановидни поддршка и жица виси сет за монтирање на ѕид!.Изработени од Дрво - оваа една од еден вид обичај слика рамка ќе се зајакне било парче на уметноста ќе се стави во тоа!.Се вклопува 24x34 инчен Фотографии!Реалната големината на Рамката (заврши големина) е 25.72x35.72 инчи.Оваа рамка е 1.11 инчи широка и 0.0000 инчи висок.Тоа има .25 инчен усна (делот кој го опфаќа вашата слика) и 0.0000 инчен rabbet (простор помеѓу усна и назад на рамката, max дебелина на уметноста оваа рамка може да се одржи).Широк темно Орев со Наклон.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат