.

.

New
OUYIDA 7X5FT Фотографија Позадина Девојка Еднорог Роденден Банер Слатка Принцеза Флорални Виножито Студио Photobooth Позадина Бебе Туш Постери photocall Десерт Табела Декораци?

OUYIDA 7X5FT Фотографија Позадина Девојка Еднорог Роденден Банер Слатка Принцеза Флорални Виножито Студио Photobooth

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

【Материјал】Тенка винил позадина,Лесна,Нема џеб,мала тежина и лесно пренослив. 【Големина】7 X5ft, 210cm(ширина) x 150cm(висина).Само 1 buc позадина,НЕ стојат вклучени. 【Предност】Висока резолуција на Компјутерот печатен со око-фаќање на детали и lifelike бои,не-рефлективна.Прифатлива Цена,Брза испорака,прилагодите големина. 【Употреба】Идеален за фотографија,бебето тушеви,возрасни портрет позадина,слики,фото кабина,дома декорација,позадина банер,свадба,роденден,крштевки,bridalshowers,фестивали,видео,ТВ во живо,You Tube и др.). 【Услуга】Вашето задоволство е наша единствена цел!Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било незадоволство или примање на вашето прашање.Ние секогаш сме подготвени да се обидат најдобро да ви помогне да го решите проблемот.Функција : 1.Мала тежина,лесно да се свитка,продавница и да го носат,позадина може да се користи како подарок на семејството,пријатели.2.Не перат ,боја верност,не е лесно да исчезнат,уметнички ефект стерео чувство на силна.3.Затворен снимање,свадба,забава,клуб,фестивали,роденден,бебето тушеви,видео,TVlive,You Tube,дигитална фотографија,фото студио проп.4.Фабриката сила,има напредна високо-технолошки igital производство опрема,специјализирана во производство на дигитални позадина,инкџет позадина,може да се прилагодите големина или обичај прави вашиот сопствен слики(5x7ft,6x9ft,5x10ft,8x8ft,10x10ft,10x20ft така натаму)Забелешки : 1.Материјал винил позадина не се перат.2.Сите позадина ќе ја испрати од укината,бидејќи според владеењето на поштата,должината на објектот не може да биде повеќе од 1.2 м.Па ние мора да испраќате објекти од укината.Подолу е начините да се отстранат набори.1)се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена,тоа ќе биде во ред.2)железо задната површина(не на сликата страна)со пареа железо, но не се исуши железо.3.На фотографијата во позадина е апсорбираат светлината(не рефлексивни,тоа ќе биде различно кога преземање на слики со фотографии).4.На backdrops треба далечина да се земе слики.Различни осветлување ќе имаат различни снимање ефект,обидете се да го прилагодите осветлувањето за да се направи вашите фотографии подобро!5.Поради различни бои калибрација на секој компјутерски екран,во позадина, екранот може да биде малку поинаков од слика дисплеј во боја,се надевам, ќе може да се разбере.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат