.

.

New
AIIKES 7x5FT Диносаурус Светот Парк Фотографија Позадина Деца Тропски Џунгла Safari Позадина Момче Бебе Роденден Прашума Животни Торта Маса Декорации Банер Photobooth Фото Сту

AIIKES 7x5FT Диносаурус Светот Парк Фотографија Позадина Деца Тропски Џунгла Safari Позадина Момче Бебе Роденден

DEN 383.52

Количина на стоки
Достапно

Големина : 7x5ft (2.1 x 1.5 м).Лесен, лесен за складирање и за носење.Материјал : Тенок Винил.Споредуваат со други материјали, сликовно платно е светла во боја, трајни, мала тежина и лесен за ракување.Се користи За : Бела тула ѕид backdrops, совршен за одмор партија, бебе туш, ѕид декорација, фотографија, видео backdrops.Тоа може да се користи како ѕид, хартија, завеса, tablecloth, декорација и така натаму.Висок Квалитет : Направен од високо-квалитет на Тенки Винил материјал кој е издржлив, реална и силна.Лесен и лесно да се справи.Карактеристики : Материјал : Винил。 Големина : 7x5ft(2.1mx1.5m)。 Лесен, лесен за складирање и за носење.Боја верност, уметнички ефект.Идеален за фотографија, страни,итн.Ова е позадина дека е во едно парче, што е лесна и нема џеб на нејзиниот врв,нема поддршка стојат。Внимание : Со цел да се олесни транспорт и пакување, ќе биде укината крпа позадина пратки, што резултира во creased.Не грижете се, не влијаат да се користи, метод за обновување, како што следува : 1.Roll up цврсто со еден цилиндар, и чекање за 3-4 дена. 2.Железо задната површина со пареа железо со ниска топлина (помалку од 90 степени), но не и сува железо.Пакет се вклучени : 1 Buc Фотографија Позадина。 Answer : ___________________________ Note : 1.Позадина може да не се изми, но можете да го користите влажна крпа за да ги избрише. 2.Оваа позадина, генерално, нема да исчезнат освен ако не се изложени на сонце.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во најкраток можен рок.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било незадоволство или примање на вашето прашање.Ние секогаш сме подготвени да се обидат најдобро да ви помогне да го решите проблемот.Ви посакувам пријатен престој во нашата продавница!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат