.

.

New
Remandacy Среќен Ден на Мајката Позадина 8x6ft Љубов Срцето Bokeh Црвено Фотографија Позадина Мајки Ден Партија Украси Фото Снимајте Студио Реквизити

Remandacy Среќен Ден на Мајката Позадина 8x6ft Љубов Срцето Bokeh Црвено Фотографија Позадина Мајки Ден Партија

DEN 647.76

Количина на стоки
Достапно

★Големина : 8x6 ft (Ширина x Висина), не џеб, позадина беше укината кога испраќаат, ве молиме следете ги нашите инструкции подолу за да го отстраните набори. ★Lifelike Боја : Произведени од страна на напредно печатење опрема и технологија, оваа позадина има живописни бои и јасни моделот печатење, тоа ќе ви донесе живот на вашата фотографија и нека вашата слика се зборува, тоа ќе го направи вашата партија незаборавно и убава меморија за сите!. ★Квалитетен Материјал : Направен од висок квалитет на винил, на оваа фотографија позадина е издржлив и лесен за чистење, освен тоа, има мат финиш и не е одраз, ова е екстремно корисна кога треба да се го користите блицот во вашата слика пукаат. ★Прилики : Одлична за фото снимањето или да го користите како партија декорации за сите видови на настанот како роденден, бебе туш, свадба, годишнина, матурска, семејството партија, видео-конференција, онлајн класа, дипломирањето прослава, фото кабина реквизити, полот откриваат и така натаму. ★Топло Совети : Таму ќе биде набори на позадина, бидејќи ние мора да брод од нив укината, но не грижете се, можете да ги отстраните повеќето набори користите следниве методи.Roll up цврсто на она што цевка, и да чекаат за околу два дена.Или побрз начин, пареа железо користење на најниска температура на задната страна, ве молиме да се стави сува крпа помеѓу железо и позадина. (Ве молиме да забележите, оваа позадина НЕ се перат.).Производ Description Size:8 x 6ft/96 x 72inch(W x H) Материјал : Професионална Фотографија Платно : Винил Функција : Лесна ,количка ,НЕ ПЕРАТ , НЕ ЏЕБ Користење на Настава : обеси на позадина стојат со клипови.Користење на ленти за да го залепите на ѕидот.Прилагодување на осветлување и ја чува соодветна оддалеченост кога правите фотографии,ќе има подобар ефект.За да ги Прилагодите : Прилагодено со нашата слика,ние може да се промени или да додадете зборови, големина и било какви други барања.Ако сакате да ја користите вашата сопствена imag ,ве молиме испратете ни high definition слика.Забелешка : Поради превозот политика е потребно ,објектот ќе биде укината стави во пакет .Тоа може да биде со малку набори .Некои Начини за решавање на набори : промовираме до цврсто со цилиндрична за 3-5 дена. Се водат и се стега тоа да позадина стојат за 3-5 дена.Железо тоа со ниска температура железо на задната страна од објектот, може да се стави крпа помеѓу позадина кога железо.Внимание : Поради различни бренд на следење, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата во website Dear Клиент : Ако има било какви прашања во врска со нашиот производ само слободно контактирајте со нас.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат