.

.

New
AWERT Вселената Аквариум Позадина НЛО во Небото Облаците Риба Резервоарот Позадина Научна Фантастика Терариум Позадина

AWERT Вселената Аквариум Позадина НЛО во Небото Облаците Риба Резервоарот Позадина Научна Фантастика Терариум

DEN 684.00

Количина на стоки
Достапно

❀ Големина : 30(W)x12(H)инчи/75(W)*30cm(H). ❀ Материјал : Аквариум Позадината е изработена од Винил, тоа е мека , може да се користи, не-отсјај, не е лесно да избледи и издржливи. ❀ Карактеристики : Аквариум Позадина со живописни бои и детални HD слики, сликата е јасна и убава, зголемување на визуелна длабочина на аквариум. ❀ Употреба : се Вклопува во Повеќето Аквариум,Неколку големини на позадина постери за изборот.Одличен декор за риба резервоарот и аквариум.Ленти за да се врати од надвор. ❀ Задоволство Гаранција : Ние во голема мера вредност на нашите клиенти и да сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако не сте задоволни со шопинг искуство или производ, ве молиме да бидат слободни да контакт.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов.Големина : 30x12in/75x30cm.Прилагодено на вашето барање.Материјал : 100% Винил, употребуваат, цврсти и издржливи.Боја : Како на сликата прикажани, тоа е јасна, реална, стерео смисла е силна.Пакет се Вклучени : 1x Риба Резервоарот Позадина.Подготовка : 2-3 работни дена.Ние, исто така може да го поддржи потекло прилагоди вашето барање, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта или пораки.Совети : Предмети ќе бидат испратени укината.Па може да има некои набори.Може да се справи со овие начини : 1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-5 дена, тоа ќе биде во ред.2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна.Внимание : ве Молам, разберете дека секој компјутер резолуцијата на екранот е различен, затоа,бои може да се разликува малку.Ако имате било какви други проблеми, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ,ние ќе ви даде најдоброто решение за ПОБРЗО.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат