.

.

New
Злосторство Deimos Rucksack/Ранец (28 Литри)

Злосторство Deimos Rucksack/Ранец (28 Литри)

DEN 1996.80

Количина на стоки
Достапно

Полиестер обвивка.Материјал : 100% полиестер мини ripstop. 28 Литар rucksack.Водоотпорен архивиран џеб.Mesh наредени поместена ремени.Mesh venting систем. 28 Литар rucksack.Водоотпорен архивиран џеб.Mesh наредени поместена ремени.Mesh venting систем.Пешачење пол циклуси.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат