.

.

New
adidas Оригинали Националните 2.0 Ранец, Хало Нане Зелена/Бела, Една Големина

adidas Оригинали Националните 2.0 Ранец, Хало Нане Зелена/Бела, Една Големина

DEN 1717.68

Количина на стоки
Достапно

Овој производ е направен со рециклираната содржина како дел од нашата амбиција за да го завршите пластичен отпад.Zippered главната преграда со лаптоп/таблет ракав.Две zippered пред џебови за помали предмети.Шише за вода џебови.Внатрешни работи техника торбичка за earbuds.Ти си добро опремени за фитнес центар или училиште кога ќе го носат овој adidas ранец.тоа има внатрешна лаптоп ракав и технолошки торбичка за earbuds да ви помогне да бидете поврзани.направени со рециклираната содржина, таа е изградена минатата.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат