.

.

New
Убава Жена со Foral WreathCasual СТП Кожа Ранец за Жени Мажи Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ

Убава Жена со Foral WreathCasual СТП Кожа Ранец за Жени Мажи Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ

DEN 1271.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инч.Материјал : СТП кожа, дише, трајни, не е лесно да се процени.Кожени ранец може да се користи како училиште торба или каузална dayback, сакаат за патување, пешачење, шопинг, датира и други активности на отворено.Уникатен : Освен за рамо ремени и на дното, сите ранци се печатени обрасци, drawstring дизајн, подобра заштита на предмети од кои спаѓаат надвор.Билансот на функционалност и дизајн, претставува модерен убавина.Внесете овој магазин за пребарување"Кожа Bcakpack", постојат повеќе модели за да го изберете.Мулти-Слој за Складирање : 1 x главниот џеб, 1 x zippered скриена преграда, 2 x печ џебови, различни функционални простори да ви помогне да се класифицираат складирање. 1 x задните zippered џеб, која може да се користи за чување на вредности за да се спречи кражба.Прилагодливи Рамо, Рака : Прилагодување на рамо, рака на соодветна позиција според вашата висина, на сила е Рамномерно, направи назад е полесен и поудобен.Перење Метод : Можете да најдете се чисти ткаенина, треба да се навлажнета и ги исклучите валкано место.Се Сеќавам Не Машина Перат.Здраво, добредојдовте на yanjinbin продавница!Сигурно се има око за добри нешта!"Оваа кожа ранец ќе биде неопходен избор во вашиот живот!Тоа е многу погодна како училиште торба, секојдневен daypack, торба, за кампусот, референци, патува, пешачење, датира, бизнис патување, и др.Овој ранец е направен на СТП кожа.СТП кожа е еден вид на вештачка кожа, многу слична на вистински кожа.Тоа е отпорни на абење, дише, отпорна на вода, и не е лесно да избледи и нула.Виткање издржливост е одличен како природна кожа, нема загадувањето од производството да се користи, и тоа е исклучително еколошки.Повеќето единствена работа е дека во прилог на дното и рамо ремени, целата торба е отпечатена со шема.Дизајн и употребливост се совршено интегрирани.Можете да го изберете вашиот омилен од различни стилови.Кога ќе го користите, повеќето кул момче на улица е со вас!Мулти џеб дизајн, организирате вашите лични предмети во правилен и соодветен начин, супер голем капацитет, може да се стави копчиња, мобилен телефон, банкарски картички, мобилен моќ банки, списанија, учебници, паричници, kettles, чадори, итн.На патент џеб на грбот става некои вредности за да се спречи кражба.Таписерии и елегантен дизајн, многу погодна за родендени, свадба годишнина, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ и други посебни празници, да им даде на пријатели, љубовници, соученици, семејство, итн.Ви благодарам многу за вашиот читање, ви посакувам добро расположение секојдневието!ПС : Ако имате било какви прашања во врска со објектот, можете да дозволете ми да знам од страна на e-mail, и јас ќе ви одговори што е можно поскоро.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат