.

.

New
Бесен Црева Аниме ранец мажите и жените на отворено патуваат слободно ранец

Бесен Црева Аниме ранец мажите и жените на отворено патуваат слободно ранец

DEN 1247.52

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ранец зајакнува дното и висок детали.Ова може да се осигура дека на дното на ранец е фирма и да се зајакне заштитата на ранец.Употреба на високо-квалитетни и издржливи Оксфорд ткаенина е водоотпорен и лесно да се избрише чисти.Тоа, исто така, има тешки-должност железо патент дека работи без проблеми, со силна заклучување на слотот на патент.Погоден за секојдневна употреба, многу погодна за бизнис патување и активности на отворено во секојдневниот живот.Прилагодливи поместена рамо ремени обезбеди оптимална удобност и ергономски поддршка.Голема вредност подарок за оние аниме фанови кои патуваат или работа.Може да се сместат книги и облека.Многу погодни за спортски активности, патувања, излети и сл.Ранец е совршен за патување, работа, хоби, пешачење и сите други прилики!Може да се користи за извршување на сите други предмети.Ова е совршен ранец за мажи, жени и лица од други возрасти!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат