.

.

New
Уметноста Симпатична Вкусна Храна Бургер Кола Пешачење Ранец Daypack Два Во Еден Монтажни Отворено Ранец За Планинарење Кампување Секојдневен Лесни Крпа Платно Клас?

Уметноста Симпатична Вкусна Храна Бургер Кола Пешачење Ранец Daypack Два Во Еден Монтажни Отворено Ранец За

DEN 1296.00

Количина на стоки
Достапно

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,може да се смести во сите училишни материјали и дневни потреби. ★Мулти-слоевит дистрибуција : главната торба има дупли прегради,главниот торба е голем складирање џеб,од внатрешната страна на преградата содржи 4 џебови и 2 пенкало слотови;на втората страна на преградата содржи компјутерски џеб (во рок од 15 инчи) и патент џеб.Предниот џеб содржи zip џеб.Повеќе прегради може да им служи на вашиот секојдневен живот. ★Мултифункционален ранец : Оваа торба може да се расклопуваат во ранец и гласник кеса,со голем број на рамо и дијагонала назад методи.Густата ремени и триаголен парче дизајн намалување на рамо притисок и да ви донесе удобност.Стилски ранец, кои ги комбинира спорт и рекреација. ★Ранец тежина : Во 0.65~0.75 kg само,овој лесен книга чантата никогаш нема да тежат на вас долу додека обезбедување на поместена & удобно поддршка. ★Моден дизајн : Оваа симпатична и лесни стилски ранец користи оваа торба кога пешачење,велосипедизам, на патување,на училиште,на работа или кога патуваат насекаде.Без разлика што вашиот живот е како,овој стилски ранец е совршен додаток за да ги понесете со вас.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат