.

.

New
Девојката Мали Платно Секојдневен Ранец Патување Универзитетот Кеси за Жените од Страна НА TOPUNDER

Девојката Мали Платно Секојдневен Ранец Патување Универзитетот Кеси за Жените од Страна НА TOPUNDER

DEN 202.08

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Платно.Димензии : 30cm(L)*40(H)*15cm(W)/11.8"*15.7"*5.9".Овој ранец е погодно за многу прилики, тоа е идеален за оние кои не сакаат да ја смените вашата торба континуирано.TOPUNDER е дами продавница, специјализирана во продажба торба, ранец торби, паричници и козметика.Сега ние се ажурирање на многу видови на производи, како и новини, што да понуди лесен и добар шопинг искуство.Не грижете се - сто проценти задоволство на купувачите.Во случај на било кој квалитет на проблем, ние ќе ви даде нов производ или враќање на парите без услови, ние ви нудиме добра услуга по продажбата.Карактеристики : ОДЛИЧНИ CRAFTMANSHIP : чисти крои и висок квалитет на метални додатоци Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, училиште, кампување Нов моден дизајн,Добар избор за повеќе наврати, ние веруваме дека ќе ви се допадне квалитетот е многу добар,верзија е одличен Затоа што на снимањето агол и светлина проблеми, може да биде мало боја разлика, ве молиме да се разбере!Информација за производот : 100% Сосема нов и висок квалитет Пол : Жените,Девојка Материјал : Платно Количина : 1 Шаблон тип : Цврст Објект тип : Ранец Затворање тип : Патент Димензии : 30cm(L)*40(H)*15cm(W)/11.8"*15.7"*5.9" Предмет тип : Ранец Стил : Свежи и жив мода Пакет се вклучуваат : 1*Ранец.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат